Südamenädal 16. - 20.aprillil!

E 16. aprill - pärast söögivahetundi läheme kogu kooliga ühiskõnnile.
T 17. aprill - toimuvad tantsuvahetunnid õp.Heiskoneni juhtimisel. Kehalise kasvatuse tunnid toimuvad õues välitrenažööridel.
K 18. aprill - sporditeemaline mälumäng
N 19. aprill - kell 8.30 loeng tervisest kogu koolile (külaline Signe Kadastik)
Kell 12.00 3.-9. klassi õpilaste kohtumine külalise Liis-Grete Arroga teemal "Toitumishäired".
R 20.aprill - tervise ja liikumise teemaline KAHOOT

Süda pildil

Seoses 16.- 20. aprillil toimuva südamenädalaga palume märgata, pildistada ja saata õpetaja Kätlinile pilte, mille on kujutatud südamekujulisi esemeid, elusolendeid, loodusavaateid jms.
Piltidest teeme näituse, mis avatakse südamenädalal.

Ole aktiivne ja saada pildid 13. aprilliks aadressil katlin.kardi@mail.ee

Ootame rohket osavõttu!

II poolaasta korraldus

Sel õppeaastal on meie koolis esmakordselt 5 õppeperioodi, sellega soses on II poolaastal järgmised vaheajad:

III vaheaeg – 24. veebruar 2018. a kuni 4. märts 2018. a;
IV vaheaeg – 21. aprill 2018. a kuni 1. mai 2018. a.
V vaheaeg (v.a 9. klass) – 13. juuni 2018. a kuni 31. august 2018. a.

Õpilasi hinnatakse siiski neli korda aastas (nii nagu varem). Kahe veerandi hinded on juba olemas, järgmised hinded kujunevad 23. märtsiks (IV õppeperioodi ajal) ning kõige viimased 12. juuniks.
Hindamise jätmise neljale korrale õppeaasta jooksul tingis see, et uued õppeperioodid on suhtelised lühikesed ning selle ajaga on keeruline mõnes aines piisavalt jooksvaid hindeid koguda.

Jätkuvat rõõmsat koostööd!