Õppetöö

Õpilased


Ferdinand von Wrangelli nim Roela Lasteaed-Põhikooli õpilased 2019/20 õa

1. klass

  1. Eero Abel
  2. Lauri Ehasalu
  3. Robert Kanna
  4. Remi Kask
  5. Maarek Puusepp
  6. Kennet Soima
  7. Adrian Švab
  8. Alesja Švab
  9. Olesja Švab
  10. Ketriin Villup

1. kl klassijuhataja Hille Supper

 

2. klass

  1. Mari-Liis Abel
  2. Janeli Kobrusepa

 

3. klass

  1. Mairo Aas
  2. Katre Kabel
  3. Tauri Põllu

2.-3. kl klassijuhataja Liia Sikk

 

4. klass

  1. Sander Lillimägi
  2. Uku-Mihkel Maalman
  3. Rainis Pitirimov
  4. Indrek Puusepp
  5. Marko Veiman

 

5. klass

  1. Oliver Aas
  2. Kätlin Eskel
  3. Anton Nirgi
  4. Tambet Põllu
  5. Aurelia Soima

4.-5. kl klassijuhataja Maris Mirt

 

6. klass

  1. Kairiid Eskel 
  2. Karmo Kohandi
  3. Mattias Kruusma
  4. Robert Saksen
  5. Sepo Schneider
  6. Maria Vallistu
  7. Raili Veiman
  8. Sander Verbitski

6. kl klassijuhataja Signe Puusepp

 

7. klass

  1. Henri Bürkland
  2. Krete Heinsalu
  3. Veronika Klemmer
  4. Janek Pitirimov
  5. Ergo Pähelbu
  6. Daniel Soima
  7. Reigo Soima
  8. Getter Väli

7. kl klassijuhataja Signe Puusepp

 

8. klass

  1. Marianne Burk
  2. Sandra Kasu
  3. Karmen Kruusma
  4. Kevyn Kubjas
  5. Garmen Lillimägi
  6. Marie Nirgi
  7. Kai Otsa
  8. Liliana Pitirimova
  9. Sten Schneider
  10. Nataly Soima
  11. Eduard Šestopalov
  12. Kristel Tampere
  13. Maria-Liisa Valdre
  14. Mihkel Verbitski

8. kl klassijuhataja Anne Maalman

 

9. klass

  1. Mariella Maalman
  2. Martin Maidra
  3. Isabell Mäe
  4. Ere Mätlik
  5. Railand Rohumets
  6. Erik Vilumaa

9. kl klassijuhataja Varvara Klemmer

 

Ferdinand von Wrangelli nim Roela Lasteaed-Põhikooli õpilased 2019/20õa

1. klass

  1. Eero Abel
  2. Lauri Ehasalu
  3. Robert Kanna
  4. Remi Kask
  5. Maarek Puusepp
  6. Kennet Soima
  7. Adrian ?vab
  8. Alesja ?vab
  9. Olesja ?vab
  10. Ketriin Villup

1. kl klassijuhataja Hille Supper

2. klass

  1. Mari-Liis Abel
  2. Janeli Kobrusepa

3. klass

  1. Mairo Aas
  2. Katre Kabel
  3. Tauri Põllu

2.-3. kl klassijuhataja Liia Sikk

4. klass

  1. Sander Lillimägi
  2. Uku-Mihkel Maalman
  3. Rainis
    Pitirimov
  4. Indrek Puusepp
  5. Marko Veiman

5. klass

  1. Oliver Aas
  2. Kätlin Eskel
  3. Anton Nirgi
  4. Tambet Põllu
  5. Aurelia Soima

4.-5. kl klassijuhataja Maris Mirt

6. klass

  1. Kairiid Eskel
  2. Karmo Kohandi
  3. Mattias Kruusma
  4. Robert Saksen
  5. Sepo Schneider
  6. Maria Vallistu
  7. Raili Veiman
  8. Sander Verbitski

6. kl klassijuhataja Signe Puusepp

7. klass

  1. Henri Bürkland
  2. Krete Heinsalu
  3. Veronika Klemmer
  4. Janek Pitirimov
  5. Ergo Pähelbu
  6. Daniel Soima
  7. Reigo Soima
  8. Getter Väli

7. kl klassijuhataja Signe Puusepp

8. klass

  1. Marianne Burk
  2. Sandra Kasu
  3. Karmen Kruusma
  4. Kevyn Kubjas
  5. Garmen Lillimägi
  6. Marie Nirgi
  7. Kai Otsa
  8. Liliana Pitirimova
  9. Sten Schneider
  10. Nataly Soima
  11. Eduard ?estopalov
  12. Kristel Tampere
  13. Maria-Liisa Valdre
  14. Mihkel Verbitski

8. kl klassijuhataja Anne Maalman

9. klass

  1. Mariella Maalman
  2. Martin Maidra
  3. Isabell Mäe
  4. Ere Mätlik
  5. Railand Rohumets
  6. Erik Vilumaa

9. kl klassijuhatajaVarvara Klemmer