Õppetöö

Õpilased


Ferdinand von Wrangelli nim Roela Lasteaed-Põhikooli õpilased 2020/21 õa

1. klass

  1. Anni Johanson
  2. Reelika Kasu
  3. Eliise Kirsipuu
  4. Reio Klopp
  5. Ilona-Melissa Külmäsu
  6. Rasmus Reinaste
  7. Alesja Švab
  8. Olesja Švab
  9. Trevor Vain

1. kl klassijuhataja Liia Sikk

 

2. klass

  1. Lauri Ehasalu
  2. Robert Kanna
  3. Remi Kask
  4. Adeele Anell Kidelman
  5. Nele Moosel
  6. Maarek Puusepp
  7. Kennet Soima
  8. Adrian Švab
  9. Ketriin Villup

2. kl klassijuhataja Hille Supper

 

3. klass

  1. Janeli Kobrusepa

 

4. klass

  1. Mairo Aas
  2. Katre Kabel
  3. Tauri Põllu

3.-4. kl klassijuhataja Varvara Klemmer

 

5. klass

  1. Sander Lillimägi
  2. Uku-Mihkel Maalman
  3. Rainis Pitirimov
  4. Indrek Puusepp

 

5. klass

  1. Oliver Aas
  2. Kätlin Eskel
  3. Anton Nirgi
  4. Tambet Põllu
  5. Aurelia Soima

5.-6. kl klassijuhataja Maris Mirt

 

7. klass

  1. Kairiid Eskel 
  2. Karina Kiviste
  3. Karmo Kohandi
  4. Mattias Kruusma
  5. Birgit Otsa
  6. Robert Saksen
  7. Sepo Schneider
  8. Maria Vallistu

7. kl klassijuhataja Signe Puusepp

 

8. klass

  1. Henri Bürkland
  2. Krete Heinsalu
  3. Veronika Klemmer
  4. Janek Pitirimov
  5. Ergo Pähelbu
  6. Daniel Soima
  7. Reigo Soima

8. kl klassijuhataja Signe Puusepp

 

9. klass

  1. Marianne Burk
  2. Sandra Kasu
  3. Elis Klopp
  4. Karmen Kruusma
  5. Kevyn Kubjas
  6. Garmen Lillimägi
  7. Marie Nirgi
  8. Kai Otsa
  9. Liliana Pitirimova
  10. Sten Schneider
  11. Nataly Soima
  12. Kristel Tampere
  13. Maria-Liisa Valdre

9. kl klassijuhataja Anne Maalman

 

 

Ferdinand von Wrangelli nim Roela Lasteaed-Põhikooli õpilased 2020/21 õa

1. klass

  1. Anni Johanson
  2. Reelika Kasu
  3. Eliise Kirsipuu
  4. Reio Klopp
  5. Ilona-Melissa Külmäsu
  6. Rasmus Reinaste
  7. Alesja Švab
  8. Olesja Švab
  9. Trevor Vain

1. kl klassijuhataja Liia Sikk

 

2. klass

  1. Lauri Ehasalu
  2. Robert Kanna
  3. Remi Kask
  4. Adeele Anell Kidelman
  5. Nele Moosel
  6. Maarek Puusepp
  7. Kennet Soima
  8. Adrian Švab
  9. Ketriin Villup

2. kl klassijuhataja Hille Supper

 

3. klass

  1. Janeli Kobrusepa

 

4. klass

  1. Mairo Aas
  2. Katre Kabel
  3. Tauri Põllu

3.-4. kl klassijuhataja Varvara Klemmer

 

5. klass

  1. Sander Lillimägi
  2. Uku-Mihkel Maalman
  3. Rainis Pitirimov
  4. Indrek Puusepp

 

5. klass

  1. Oliver Aas
  2. Kätlin Eskel
  3. Anton Nirgi
  4. Tambet Põllu
  5. Aurelia Soima

5.-6. kl klassijuhataja Maris Mirt

 

7. klass

  1. Kairiid Eskel 
  2. Karina Kiviste
  3. Karmo Kohandi
  4. Mattias Kruusma
  5. Birgit Otsa
  6. Robert Saksen
  7. Sepo Schneider
  8. Maria Vallistu

7. kl klassijuhataja Signe Puusepp

 

8. klass

  1. Henri Bürkland
  2. Krete Heinsalu
  3. Veronika Klemmer
  4. Janek Pitirimov
  5. Ergo Pähelbu
  6. Daniel Soima
  7. Reigo Soima

8. kl klassijuhataja Signe Puusepp

 

9. klass

  1. Marianne Burk
  2. Sandra Kasu
  3. Elis Klopp
  4. Karmen Kruusma
  5. Kevyn Kubjas
  6. Garmen Lillimägi
  7. Marie Nirgi
  8. Kai Otsa
  9. Liliana Pitirimova
  10. Sten Schneider
  11. Nataly Soima
  12. Kristel Tampere
  13. Maria-Liisa Valdre

9. kl klassijuhataja Anne Maalman