Jalgpallitreeningud 04. september anne

Jalgpallitreeneri teate:
"Lapsevanemad! Kui Teie laps soovib osaleda jalgpallitrennis, siis palun registreerige laps järgmisel aadressil:  www.virumaajalgpall.ee"

Jalgpallitrennid on lastele tasuta.
Jalgpallitrennid hakkavad toimuma esmaspäeviti algusega  kell 14.55 Roela kooli võimlas.
Esimene trenn toimub 16.septembril.
Palun eelnevalt laste nimed registreerida. Kui ei ole võimalik interneti teel registreeruda, siis võib anda teada klassijuhatajale või direktorile.

Jalgpallitreeneri teate:
"Lapsevanemad! Kui Teie laps soovib osaleda jalgpallitrennis, siis palun registreerige laps järgmisel aadressil: www.virumaajalgpall.ee"

Jalgpallitrennid on lastele tasuta.
Jalgpallitrennid hakkavad toimuma esmaspäeviti algusega kell 14.55 Roela kooli võimlas.
Esimene trenn toimub 16.septembril.