Õppetöö korraldus alates 18. maist 14. mai anne

Õppetöö korraldus Roela koolis alates 18. maist. Üldjuhul jätkub distantsõpe kuni õppeaasta lõpuni. Osaliselt alustavad kontaktõppega õpilased, kel on õpitulemustes puudujääke.

•  1.-8. klassi õpilased, kes on tublisti tööd teinud kogu õppeaasta (k.a.distantsõppe) jooksul, neile pannakse aastahinded välja 1. juuniks.
  • Õpilased, kellel on tekkinud mõne või mitme aine õpitulemustes puudujääke ja /või kellel on tegemata töid ning keda on vaja individuaalselt õpetada/nõustada/jõustada, tulevad kooli talle määratud ajal. Klassijuhataja teatab kodudesse, kes need õpilased on ning millistes ainetes nad tuge vajavad ja millal nad tuge saavad.
  • Õpilased käivad koolis konsultatsioonides ja oma võlgnevusi vastamas/tegemas kokkuleppel aineõpetajaga vastavalt graafikule. Järgigem ohutusnõudeid ja vältigem suuremaid kogunemisi.
  • Selline kontaktõpe kestab kolm nädalat. Kui selle ajaga õpilane vajalikke õpitulemusi ei saavuta, määrab õppenõukogu (8. juuni) talle täiendava õppetöö.
  • Teeme kõik ühiselt viimased jõupingutused, et meie eriline õppeaasta lõpeks võimalikult paljudele õigel ajal ja saaksime minna suvepuhkust nautima!

NB! Tulenevalt eriolukorrast võimalikud muudatused.

NB! Tulenevalt eriolukorrast võimalikud muudatused.