Koolielu

Huviringid


2019/2020. õppeaastal toimuvad järgmised huvialaringid:

Ring Juhendaja Aeg
Sumotrenn M. Höövelson Esmaspäev 17.00 - 19.00
Kolmapäev 17.00 - 19.00
Reede  17.00 - 19.00
Foto- ja kunstiring 2.-3. kl M-L. Roots Esmaspäev 11.30 - 13.00
Tehnikaring 2.-5. kl õpilastele R. Kabalnitski Teisipäev 14.30-16.00
Tehnikaring 6.-9. kl õpilastele R. Kabalnitski Neljapäev 15.15-16.45
Robootika lasteaed (poisid) S. Puusepp Esmaspäev 15.15 - 16.45
Robootika lasteaed (tüdrukud) S. Puusepp Kolmapäev 15.15 - 16.45
Robootika  1. klass S. Puusepp Esmaspäev  13.15 - 14.00
Robootika 2.-5. klass S. Puusepp Esmaspäev 14.10 - 14.55
Liiklusring 3. klassile (alates jaanuarist) S. Puusepp  
Tütarlaste ansambel A. Alavere Kolmapäev 15.05 - 15.50
Käsitööring 5.-6. kl A. Maalman Esmaspäev 15.05 - 15.50
Käsitööring 8.-9. kl A. Maalman Kolmapäev 14.10 - 14.55
Tantsuring lasteaialastele K. Kolpakov Esmaspäev 15.25 - 15.55
Jalgpall T. Küngas Esmaspäev 14.55 - 15.55
Drooniring S. Puusepp Reede 12.20 - 13.05
Treening U. Kruusimägi Neljapäev 14.10 -14.55
Päästering A. Dunkel Neljapäev 15.05-15.50

 

 

2019/2020. õppeaastal toimuvad järgmised huvialaringid:

Ring Juhendaja Aeg
Sumotrenn M. Höövelson Esmaspäev 17.00 - 19.00
Kolmapäev 17.00 - 19.00
Reede  17.00 - 19.00
Foto- ja kunstiring 2.-3. kl M-L. Roots Esmaspäev 11.30 - 13.00
Tehnikaring 2.-5. kl õpilastele R. Kabalnitski Teisipäev 14.30-16.00
Tehnikaring 6.-9. kl õpilastele R. Kabalnitski Neljapäev 15.15-16.45
Robootika lasteaed (poisid) S. Puusepp Esmaspäev 15.15 - 16.45
Robootika lasteaed (tüdrukud) S. Puusepp Kolmapäev 15.15 - 16.45
Robootika  1. klass S. Puusepp Esmaspäev  13.15 - 14.00
Robootika 2.-5. klass S. Puusepp Esmaspäev 14.10 - 14.55
Liiklusring 3. klassile (alates jaanuarist) S. Puusepp  
Tütarlaste ansambel A. Alavere Kolmapäev 15.05 - 15.50
Käsitööring 5.-6. kl A. Maalman Esmaspäev 15.05 - 15.50
Käsitööring 8.-9. kl A. Maalman Kolmapäev 14.10 - 14.55
Tantsuring lasteaialastele K. Kolpakov Esmaspäev 15.25 - 15.55
Jalgpall T. Küngas Esmaspäev 14.55 - 15.55
Drooniring S. Puusepp Reede 12.20 - 13.05
Treening U. Kruusimägi Neljapäev 14.10 -14.55
Päästering A. Dunkel Neljapäev 15.05-15.50