Koolielu

Huviringid


2020/2021. õppeaastal toimuvad järgmised huvialaringid:

Ring Juhendaja Aeg
Inglise keele ring 2. kl  V. Klemmer Esmaspäev 9.25 - 10.10
Vene keele ring 5. kl  V. Klemmer Teisipäev 8.30 - 9.15
Arvutiõpetus 1. kl  A. Maalman Neljapäev 11.15 - 12.00
Arvutiõpetus 2. kl  S. Puusepp Esmaspäev 12.20 - 13.05
Arvutiõpetus 3.-4. kl  M. Mirt Esmaspäev 13.15 - 14.00   
Arvutiõpetus 5.-6. kl  S. Puusepp Kolmapäev 8.30 - 9.15
Arvutiõpetus 7. kl  S. Puusepp Teisipäev 10.20 - 11.05
Arvutiõpetus 8. kl  S. Puusepp Kolmapäev 12.20 - 13.05
Arvutiõpetus 9. kl  A. Maalman Esmaspäev 15.05 - 15.50
Foto- ja kunstiring 2.-3. kl M-L. Roots Neljapäev 12.20 - 14.00
Tehnikaring 2.-4. kl õpilastele R. Kabalnitski Teisipäev 13.15-14.45
Tehnikaring 5.-9. kl õpilastele R. Kabalnitski Teisipäev 15.15-16.45
Robootika lasteaed  S. Puusepp Esmaspäev 15.15 - 16.45
Robootika  1.-2. klass S. Puusepp Kolmapäev  13.15 - 14.00
Robootika 3. -6. klass S. Puusepp Esmaspäev 14.10 - 14.55
Liiklusring 3.- 4.klassile (alates jaanuarist)     S. Puusepp Kolmapäev 14.10 - 14.55
Päästering  A. Dunkel Kolmapäev 14.10 -14.55
Tütarlaste ansambel A. Alavere Neljapäev 15.05 - 15.50
Korvpall võimlas A. Lippasaar Kolmapäev 16.00 - 17.00
Käsitööring A. Maalman Kolmapäev 15.05 - 15.50
Jalgpall T. Küngas Esmaspäev 15.00 - 15.50
Treening U. Kruusimägi     Kolmapäev 13.15 -14.00
Pilliõpe rahvamajas T. Alavere Teisipäev 12.20-13.05
Pilliõpe rahvamajas T. Alavere Kolmapäev 15.05-15.50
Pilliõpe rahvamajas T. Alavere Neljapäev 12.20-14.00
Mudilaskoor 1.-2. kl  A. Alavere Reede 11.15-12.00
Mudilaskoor 3.-4. kl  A. Alavere Reede 10.20-11.05

 

 

2020/2021. õppeaastal toimuvad järgmised huvialaringid:

Ring Juhendaja Aeg
Inglise keele ring 2. kl  V. Klemmer Esmaspäev 9.25 - 10.10
Vene keele ring 5. kl  V. Klemmer Teisipäev 8.30 - 9.15
Arvutiõpetus 1. kl  A. Maalman Neljapäev 11.15 - 12.00
Arvutiõpetus 2. kl  S. Puusepp Esmaspäev 12.20 - 13.05
Arvutiõpetus 3.-4. kl  M. Mirt Esmaspäev 13.15 - 14.00   
Arvutiõpetus 5.-6. kl  S. Puusepp Kolmapäev 8.30 - 9.15
Arvutiõpetus 7. kl  S. Puusepp Teisipäev 10.20 - 11.05
Arvutiõpetus 8. kl  S. Puusepp Kolmapäev 12.20 - 13.05
Arvutiõpetus 9. kl  A. Maalman Esmaspäev 15.05 - 15.50
Foto- ja kunstiring 2.-3. kl M-L. Roots Neljapäev 12.20 - 14.00
Tehnikaring 2.-4. kl õpilastele R. Kabalnitski Teisipäev 13.15-14.45
Tehnikaring 5.-9. kl õpilastele R. Kabalnitski Teisipäev 15.15-16.45
Robootika lasteaed  S. Puusepp Esmaspäev 15.15 - 16.45
Robootika  1.-2. klass S. Puusepp Kolmapäev  13.15 - 14.00
Robootika 3. -6. klass S. Puusepp Esmaspäev 14.10 - 14.55
Liiklusring 3.- 4.klassile (alates jaanuarist)     S. Puusepp Kolmapäev 14.10 - 14.55
Päästering  A. Dunkel Kolmapäev 14.10 -14.55
Tütarlaste ansambel A. Alavere Neljapäev 15.05 - 15.50
Korvpall võimlas A. Lippasaar Kolmapäev 16.00 - 17.00
Käsitööring A. Maalman Kolmapäev 15.05 - 15.50
Jalgpall T. Küngas Esmaspäev 15.00 - 15.50
Treening U. Kruusimägi     Kolmapäev 13.15 -14.00
Pilliõpe rahvamajas T. Alavere Teisipäev 12.20-13.05
Pilliõpe rahvamajas T. Alavere Kolmapäev 15.05-15.50
Pilliõpe rahvamajas T. Alavere Neljapäev 12.20-14.00
Mudilaskoor 1.-2. kl  A. Alavere Reede 11.15-12.00
Mudilaskoor 3.-4. kl  A. Alavere Reede 10.20-11.05