Ferdinand von Wrangelli nimeline Roela Lasteaed-Põhikool

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Ringijuhid Lasteaiakasvatajad Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (2)

Aive Alavere

Direktor, muusikaõpetus, ringijuht (ansamblid, solist)
+372 507 3849
aive.alavere@roela.edu.ee


Saima Kalme

Juhiabi
roela.kool@vinnivald.ee

Õpetajad (17)

Aive Alavere

Direktor, muusikaõpetus, ringijuht (ansamblid, solist)
+372 507 3849
aive.alavere@roela.edu.ee


Mirget Karlson-Karv

1. kl klassijuhataja
mirget.karlsonkarv@roela.edu.ee


Liia Sikk

2. kl klassijuhataja, 5.-6. kl eesti keel ja kirjandus, kõneravi, õpiabi
liia.sikk@roela.edu.ee


Hille Supper

3. kl klassijuhataja, 2.-9. kl kunstiõpetus, 2.-3. kl tööõpetus, 3. kl loodusõpetus
hille.supper@roela.edu.ee


Anne Maalman

4.-5. kl klassijuhataja, matemaatika, arvutiõpetus ja käsitöö, ringijuht (käsitöö)
anne.maalman@roela.edu.ee


Maris Mirt

6.-7.kl klassijuhataja, inimeseõpetus, arvutiõpetus, noorsootöötaja
maris.mirt@roela.edu.ee


Signe Puusepp

8.-9. kl klassijuhataja, arvutiõpetus, tugiisik, ringijuht (robootika, 3. kl liiklus) ja majahoidja
signe.puusepp@roela.edu.ee


Maire Eigi

6.-9. kl eesti keel, 7.-9. kl kirjandus
maire.eigi@roela.edu.ee


Uudo Kruusimägi

Kehaline kasvatus, ringijuht (treening)
uudo.kruusimagi@gmail.com


Pille Lumiste

Geograafia, 4.-6. kl loodusõpetus
pille.lumiste@roela.edu.ee


Kristina Varik-Kilm

Ajalugu ja ühiskonnaõpetus
kristina.varik.kilm@roela.edu.ee


Olev Mäe

Füüsika
olev.mae@roela.edu.ee


Taivo Tepp

Tööõpetus - P
taivo.tepp@gmail.com


Silva Eigi

6.-9. kl vene keel
silva.eigi@roela.edu.ee


Mare Hirtentreu

Bioloogia, keemia
mare.hirtentreu@roela.edu.ee


Helge Arro

3.-9. kl inglise keel
helge.arro@roela.edu.ee


Silva Licht

Pikapäeva õpetaja, tugiisik
silvalicht65@gmail.com

Ringijuhid (10)

Aive Alavere

Direktor, muusikaõpetus, ringijuht (ansamblid, solist)
+372 507 3849
aive.alavere@roela.edu.ee


Signe Puusepp

8.-9. kl klassijuhataja, arvutiõpetus, tugiisik, ringijuht (robootika, 3. kl liiklus) ja majahoidja
signe.puusepp@roela.edu.ee


Anne Maalman

4.-5. kl klassijuhataja, matemaatika, arvutiõpetus ja käsitöö, ringijuht (käsitöö)
anne.maalman@roela.edu.ee


Raul Kalbalnitski

Tehnikaring


Uudo Kruusimägi

Kehaline kasvatus, ringijuht (treening)
uudo.kruusimagi@gmail.com


Maris Mirt

6.-7.kl klassijuhataja, inimeseõpetus, arvutiõpetus, noorsootöötaja
maris.mirt@roela.edu.ee


Taavi Küngas

Jalgpall


Armin Dunkel

Päästering


A. Lippasaar

Korvpall


Tarmo Alavere

Bändiring ja pilliõpe

Lasteaiakasvatajad (8)

Tiiu Saare

Õpetaja


Gerly Kanna

Õpetaja


Maarja Aal

Õpetaja


Ene Raudsalu

Abiõpetaja


Marine Roos

Abiõpetaja


Uudo Kruusimägi

Kehaline kasvatus, ringijuht (treening)
uudo.kruusimagi@gmail.com


Ene Harjus

Valverühma õpetaja


Riina Linde

Muusikaõpetaja

Töötajad (11)

Riina Ehasalu

Kokk


Kristiina Soima

Köögi abitööline


Margus Eigi

Bussijuht


Tiina Mets

Koristaja


Maarika Sokk

Koristaja


Maris Mirt

6.-7.kl klassijuhataja, inimeseõpetus, arvutiõpetus, noorsootöötaja
maris.mirt@roela.edu.ee


Signe Puusepp

8.-9. kl klassijuhataja, arvutiõpetus, tugiisik, ringijuht (robootika, 3. kl liiklus) ja majahoidja
signe.puusepp@roela.edu.ee


Tiina Alavere

Õpilaskodu kasvataja


Tiiu Kõrve

Õpilaskodu öökasvataja ja koristaja


Tiia Alavere

Tugiisik, lasteaia abitööline


Ave Rosental

Psühholoog

Vastuvõtuaeg:

E 9.00 - 14.00 (2x kuus)

Ferdinand von Wrangelli nimeline Roela Lasteaed-Põhikool

Üldinfo

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.