Huviringid
Arvutiõpetus 1. kl | K 5. tund kell 12.20-13.05 | Õp Signe Puusepp |
Arvutiõpetus 2. kl | N 3. tund kell 10.20-11.05 | Õp Signe Puusepp |
IT- ja liiklusõpe 3. kl | T 5. tund kell 12.20-13.05 | Õp Signe Puusepp |
Arvutiõpetus 4. kl | K 4. tund kell 11.05-12.00 | Õp Signe Puusepp |
Arvutiõpetus 5. kl | E 4. tund kell 11.05-12.00 | Õp Signe Puusepp |
IT- ja ettevõtlusõpe 6.-7. kl | R 3. tund kell 10.20-11.05 | Õp Anne Maalman |
Arvutiõpetus 8. kl | K 3. tund kell 10.20-11.05 | Õp Signe Puusepp |
Näitering aulas | E 7.- 8. tund kell 14.10-15.50 | Õp Mare Hirtentreu |
Kunstiring | E 5.-6. tund kell 12.20-14.00 | Õp Hille Supper |
Robootika 1.-3. kl | E 6. tund 13.15-14.00 | Õp Signe Puusepp |
Robootika 4.-6. kl | E 7. tund 14.10-14.55 | Õp Signe Puusepp |
Robootika lasteaiale | E 8. tund kell 15.15-15.50 | Õp Signe Puusepp |
Robootika lasteaiale | E 9. tund 16.00-16.45 | Õp Signe Puusepp |
Treening | K 6.-7. tund kell 13.15-14.55 | Õp Uudo Kruusimägi |
Vene keele ring 5. kl | K 1. tund 8.30-9.15 | Õp Silva Eigi |
Jalgpallitrenn | E 6. tund 13.15-14.00 | Tarmo Rebane |
Pilliõpe rahvamajas (Eliise, Rasmus) | E 5. tund kell 12.20-13.05 | Tarmo Alavere |
Pilliõpe rahvamajas | E 6. tund kell 13.15-14.00 | Tarmo Alavere |
Pilliõpe rahvamajas (Maarek, Robert) | T 6. tund kell 13.15-14.00 | Tarmo Alavere |
Ettevõtlusring 5. klassile | T 6. tund kell 13.15-14.00 | Tiina Larionov |
Tantsuring | K 7. tund kell 14.15-15.00 | Tiia Alavere |
Arvutiõpetus 1. kl | K 5. tund kell 12.20-13.05 | Õp Signe Puusepp |
Arvutiõpetus 2. kl | N 3. tund kell 10.20-11.05 | Õp Signe Puusepp |
IT- ja liiklusõpe 3. kl | T 5. tund kell 12.20-13.05 | Õp Signe Puusepp |
Arvutiõpetus 4. kl | K 4. tund kell 11.05-12.00 | Õp Signe Puusepp |
Arvutiõpetus 5. kl | E 4. tund kell 11.05-12.00 | Õp Signe Puusepp |
IT- ja ettevõtlusõpe 6.-7. kl | R 3. tund kell 10.20-11.05 | Õp Anne Maalman |
Arvutiõpetus 8. kl | K 3. tund kell 10.20-11.05 | Õp Signe Puusepp |
Näitering aulas | E 7.- 8. tund kell 14.10-15.50 | Õp Mare Hirtentreu |
Kunstiring | E 5.-6. tund kell 12.20-14.00 | Õp Hille Supper |
Robootika 1.-3. kl | E 6. tund 13.15-14.00 | Õp Signe Puusepp |
Robootika 4.-6. kl | E 7. tund 14.10-14.55 | Õp Signe Puusepp |
Robootika lasteaiale | E 8. tund kell 15.15-15.50 | Õp Signe Puusepp |
Robootika lasteaiale | E 9. tund 16.00-16.45 | Õp Signe Puusepp |
Treening | K 6.-7. tund kell 13.15-14.55 | Õp Uudo Kruusimägi |
Vene keele ring 5. kl | K 1. tund 8.30-9.15 | Õp Silva Eigi |
Jalgpallitrenn | E 6. tund 13.15-14.00 | Tarmo Rebane |
Pilliõpe rahvamajas (Eliise, Rasmus) | E 5. tund kell 12.20-13.05 | Tarmo Alavere |
Pilliõpe rahvamajas | E 6. tund kell 13.15-14.00 | Tarmo Alavere |
Pilliõpe rahvamajas (Maarek, Robert) | T 6. tund kell 13.15-14.00 | Tarmo Alavere |
Ettevõtlusring 5. klassile | T 6. tund kell 13.15-14.00 | Tiina Larionov |
Tantsuring | K 7. tund kell 14.15-15.00 | Tiia Alavere |