Tegus aprillikuu 18. aprill anne

Aprillikuu on olnud Roela Koolis äärmiselt tegus.

1. aprillil tuldi kooli nii, et miski oli pahupidi, kellel riided, kellel miski muu.

Järgmisel päeval oli koolikotivaba päev. Oli väga vahva jälgida, mida kõike võis kooliasjade kandmiseks kasutada. Näiteks sobisid selleks korvid, kohvrid, pillikotid ja isegi padjapüür!

Kuu lõpupoole võeti ette tõsisemad teemad. Nimelt toimus 15.-19. aprillil tervise- ja piimanädal. Selle raames lugesime samme, võistlesime täpsusvisetes ja köievedamises.

Piimanädala raames tegime ise võid ja jäätist. Meil käis külas Piimandusmuuseum. Ise külastasid 1.-4. klassi õpilased Laekvere piimafarmi. Sööklas pakuti piimatoite, terviseampsuks maitsesime kama ja erinevaid juustusid. Esmaspäeval toimunud piimatunnis räägiti põhjalikult piimast ja piimatoodetest.

Tõdesime, et Piim on Eesti kuld, nii nagu on kirjas Eesti Piimaliidu kodulehel.

Pilte saab vaadata SIIN

Aprillikuu on olnud Roela Koolis äärmiselt tegus.

Tõdesime, et Piim on Eesti kuld, nii nagu on kirjas Eesti Piimaliidu kodulehel.

Pilte saab vaadata SIIN